SCT0121-0015 | Coil CT for primary current 15 A, accuracy class 0.5
SKU: SCT0121-0015
Hãng sản xuất: Beckhoff
Chất lượng: Mới 100%
Bảo hành: Chính hãng
Chứng từ: CO/CQ, hóa đơn VAT
cam kết bán hàng giá tốt
Báo giá
SKU: SCT0121-0015 Danh mục: ,
Technical dataSCT0121-0015
Accuracy class0.5
Primary current15 A
Secondary current1 A
Max. diameter round conductorprimary conductor for connection
Size1
Dimensions (W x H x D)70 mm x 88.5 mm x 45 mm