SCT1111-0060 | Mini ring-type CT for primary current 60 A, accuracy class 1
SKU: SCT1111-0060
Hãng sản xuất: Beckhoff
Chất lượng: Mới 100%
Báo giá
SKU: SCT1111-0060 Danh mục: ,
Technical dataSCT1111-0060
Accuracy class1
Primary current60 A
Secondary current1 A
Max. diameter round conductor7.6 mm
Size1
Dimensions (W x H x D)27.5 mm x 46.5 mm x 19 mm