SCT2121-0250 | Ring-type CT for primary current 250 A, accuracy class 0.5
SKU: SCT2121-0250
Hãng sản xuất: Beckhoff
Chất lượng: Mới 100%
Báo giá
SKU: SCT2121-0250 Danh mục: ,
Technical dataSCT2121-0250
Accuracy class0.5
Primary current250 A
Secondary current1 A
Max. diameter round conductor25.7 mm
Possible rail dimensions20 x 20 mm, 25 x 12 mm, 30 x 10 mm
Size1
Dimensions (W x H x D)60 mm x 81 mm x 52 mm