SCT2321-1000 | Ring-type CT for primary current 1000 A, accuracy class 0.5
SKU: SCT2321-1000
Hãng sản xuất: Beckhoff
Chất lượng: Mới 100%
Báo giá
SKU: SCT2321-1000 Danh mục: ,
Technical dataSCT2321-1000
Accuracy class0.5
Primary current1000 A
Secondary current1 A
Max. diameter round conductor43.7 mm
Possible rail dimensions40 x 30 mm, 50 x 12 mm
Size3
Dimensions (W x H x D)85 mm x 105 mm x 52 mm