SCT2411-1500 | Ring-type CT for primary current 1500 A, accuracy class 1
SKU: SCT2411-1500
Hãng sản xuất: Beckhoff
Chất lượng: Mới 100%
Báo giá
SKU: SCT2411-1500 Danh mục: ,
Technical dataSCT2411-1500
Accuracy class1
Primary current1500 A
Secondary current1 A
Max. diameter round conductor43.7 mm
Possible rail dimensions50 x 30 mm, 63 x 10 mm
Size4
Dimensions (W x H x D)95 mm x 115 mm x 52 mm