SCT2625-2500 | Ring-type CT for primary current 2500 A, accuracy class 0.5
SKU: SCT2625-2500
Hãng sản xuất: Beckhoff
Chất lượng: Mới 100%
Báo giá
SKU: SCT2625-2500 Danh mục: ,
Technical dataSCT2625-2500
Accuracy class0.5
Primary current2500 A
Secondary current5 A
Max. diameter round conductor70 mm
Possible rail dimensions80 x 30 mm, 100 x 10 mm
Size6
Dimensions (W x H x D)130 mm x 147 mm x 52 mm