SCT3111-0080 | 3-phase ring-type CT for primary current 3 x 80 A, accuracy class 1
SKU: SCT3111-0080
Hãng sản xuất: Beckhoff
Chất lượng: Mới 100%
Báo giá
SKU: SCT3111-0080 Danh mục: ,
Technical dataSCT3111-0080
Accuracy class1
Primary current3 x 80 A
Secondary current1 A
Max. diameter round conductor13.5 mm
Size1
Dimensions (W x H x D)105 mm x 90 mm x 54 mm