SCT6321-0250 | Split-core CT for primary current 250 A, accuracy class 0.5
SKU: SCT6321-0250
Hãng sản xuất: Beckhoff
Chất lượng: Mới 100%
Báo giá
SKU: SCT6321-0250 Danh mục: ,
Technical dataSCT6321-0250
Accuracy class0.5
Primary current250 A
Secondary current1 A
Max. diameter round conductor18.5 mm
Size3
Dimensions (W x H x D)49 mm x 80 mm x 59 mm