SCT7225-0600 | Busbar split-core CT for primary current 600 A, accuracy class 0.5
SKU: SCT7225-0600
Hãng sản xuất: Beckhoff
Chất lượng: Mới 100%
Báo giá
SKU: SCT7225-0600 Danh mục: ,
Technical dataSCT7225-0600
Accuracy class0.5
Primary current600 A
Secondary current5 A
Max. diameter round conductor50 mm
Possible rail dimensions50 x 80 mm
Size2
Dimensions (W x H x D)125 mm x 158 mm x 58 mm