SCT7315-1000 | Busbar split-core CT for primary current 1000 A, accuracy class 1
SKU: SCT7315-1000
Hãng sản xuất: Beckhoff
Chất lượng: Mới 100%
Báo giá
SKU: SCT7315-1000 Danh mục: ,
Technical dataSCT7315-1000
Accuracy class1
Primary current1000 A
Secondary current5 A
Max. diameter round conductor80 mm
Possible rail dimensions80 x 120 mm
Size3
Dimensions (W x H x D)155 mm x 198 mm x 58 mm