SCT7325-0750 | Busbar split-core CT for primary current 750 A, accuracy class 0.5
SKU: SCT7325-0750
Hãng sản xuất: Beckhoff
Chất lượng: Mới 100%
Báo giá
SKU: SCT7325-0750 Danh mục: ,
Technical dataSCT7325-0750
Accuracy class0.5
Primary current750 A
Secondary current5 A
Max. diameter round conductor80 mm
Possible rail dimensions80 x 120 mm
Size3
Dimensions (W x H x D)155 mm x 198 mm x 58 mm