SCT7425-1500 | Busbar split-core CT for primary current 1500 A, accuracy class 0.5
SKU: SCT7425-1500
Hãng sản xuất: Beckhoff
Chất lượng: Mới 100%
Báo giá
SKU: SCT7425-1500 Danh mục: ,
Technical dataSCT7425-1500
Accuracy class0.5
Primary current1500 A
Secondary current5 A
Max. diameter round conductor80 mm
Possible rail dimensions80 x 160 mm
Size4
Dimensions (W x H x D)195 mm x 243 mm x 79 mm