HMI Proface PFXGP3500TADDC 10.4 inch
SKU: PFXGP3500TADDC
Hãng sản xuất: Proface
Chất lượng: Mới 100%
Báo giá
SKU: PFXGP3500TADDC Danh mục: ,
Ethernet (LAN)IEEE802.3i/IEEE802.3u, 10BASE-T/100BASE-TX, Connector: Modular jack (RJ-45) x 1
Expansion Unit 1Communication Expansion Unit x 1
Expansion Unit 2VM/DVI Input Expansion Unit x 1
USB (TYPE-A)Conforms to USB1.1 (TYPE-A) x 2, Power Supply Voltage: DC 5 V ±5 %, Output Current: 500 mA or less, Communication Distance: 5 m or less
Expansion MemoryFunction Expansion Memory x 1 (on internal circuit board)
CF CardCompact Flash Card Slot (TYPE-II) x 1
Sound OutputSpeaker Output, 70 mW (Rated Load: 8 Ω, Frequency: 1 kHz), Connector: 2-piece terminal block (AUX) x 1
AUX Input/OutputAlarm Output, RUN Output, Buzzer Output, Rated Voltage: DC24V, Rated Current: 50mA, Remote Reset Input, Input Voltage: DC24V, Connector: 2-piece terminal block (AUX) X 1
DIO (Source Type)6-Point Input Sink Source, , 2-Point Output Sink, Connector: 12pin
Rated Input VoltageDC 24V
Input Voltage LimitsDC 19.2 to 28.8V
Allowable Voltage Drop10 ms or less
Power Consumption50 W or less
In-Rush Current30 A or less
Voltage EnduranceAC 1,000V, 20 mA for 1 minute (between charging and FG terminals)
Insulation ResistanceDC 500 V, 10 MΩ or more (between charging and FG terminals)
Surrounding Air Temperature0 to 50 °C (32 to 122 °F)
Storage Temperature-20 to 60 °C (-4 to 140 °F)
Ambient Humidity10 to 90 % RH (Wet bulb temperature: 39 °C or less – no condensation.)
Storage Humidity10 to 90 % RH (Wet bulb temperature: 39 °C or less – no condensation.)
Vibration ResistanceIEC/EN61131-2 compliant, 5 to 9 Hz Single amplitude 3.5 mm [0.14 in.], 9 to 150 Hz Fixed acceleration: 9.8 m/s², X, Y, Z directions for 10 cycles (100 min)
Concussion ResistanceIEC/EN61131-2 compliant, 147m/s² X,Y,Z directions for 3 times
Noise ImmunityNoise Voltage: 1,000Vp-p, Pulse Duration: 1µs, Rise Time: 1ns, (via noise simulator)
Electrostatic Discharge ImmunityContact Discharge Method: 6 kV (IEC/EN61000-4-2 Level 3)
GroundingFunctional grounding: Grounding resistance of 100Ω, 2mm² or thicker wire, or your country’s applicable standard. (Same for FG and SG terminals)
StructureEquivalent to IP65f NEMA
250 TYPE 4X/13 (on the front panel when properly installed in an enclosure)*6
Panel Cut DimensionsW259 x H201 mm [W10.2 x H7.91 in.], Panel thickness area: 1.6 to 10 mm [0.06 to 0.39 in.]*7
Kích thước màn hình
10 inch