HMI Samkoon SK-102QS-G 10inch
Màn hình 10.2 inch, 1 cổng RS232/422, 2 cổng RS485, 1 Ethernet, Có thể tích hợp module IOT
SKU: SK-102QS-G
Hãng sản xuất: Samkoon
Chất lượng: Mới 100%
Bảo hành : Chính hãng
Chứng từ : CO/CQ, hóa đơn VAT
Dịch vụ kèm theo:
✓ Cài đặt & Sửa chữa màn hình HMI Samkoon theo yêu cầu
✓ Lắp đặt & vận hành tận nơi
✓ Hỗ trợ kỹ thuật trọn đời
cam kết bán hàng giá tốt
Báo giá
SKU: SK-102QS-G Danh mục: ,
Dimensions:
Outer Dimensions: 273 × 211 × 40 mm
Mounting Hole Dimensions: 259 × 201 mm
Weight: 1050g
Casing Material:
High-quality engineering plastics ABS+PC
Display:
Display Size: 10.2″ (16:9)
Resolution: 1024 × 600 pixels
Touch Panel: 4-wire high-precision touchscreen
Display Colors: 16.7 million
Backlight: LED
Contrast Ratio: 400:1
Brightness: 450 cd/㎡
Product Features/Certifications:
Memory: 128MB Flash + 128MB DDR3
CPU: Dual-core Cortex A7 1GHz
Voltage Endurance Test: 1000V AC for 1 minute
Electrostatic Test: ±6kV
FCC Compatibility: Complies with FCC, Class A
CE Certification: Complies with EN55032 and EN55035 standards
Protection Level: IP65 (front panel)
Power/Interfaces:
Power Supply: DC 12-24V ±15%
Power Consumption: 7W
Serial Interfaces: COM1: RS232, COM2: RS485/422, COM3: RS485
USB Download Port: Yes
USB Port: Yes
SD Card: No
Ethernet Port: Yes
CAN: No
Network Connectivity:
WiFi: Yes (optional)
3G: No
Ethernet: Yes
4G: Yes (optional)
Environmental Conditions:
Operating Temperature: -20°C to 55°C (non-freezing conditions)
Operating Humidity: 5-95% RH (non-condensing)
Shock Resistance: 10-25Hz (XYZ direction, 2G for 30 minutes)
Programming Software:
Programming Software: SKTOOL 7.0
Thông tin bổ sung
Thương hiệu
Kích thước màn hình
10 inch