SCT2211-0400 | Ring-type CT for primary current 400 A, accuracy class 1
SKU: SCT2211-0400
Hãng sản xuất: Beckhoff
Chất lượng: Mới 100%
Báo giá
SKU: SCT2211-0400 Danh mục: ,
Technical dataSCT2211-0400
Accuracy class1
Primary current400 A
Secondary current1 A
Max. diameter round conductor31.8 mm
Possible rail dimensions30 x 15 mm, 40 x 10 mm
Size2
Dimensions (W x H x D)70 mm x 91 mm x 52 mm