SCT6411-0400 | Split-core CT for primary current 400 A, accuracy class 1
SKU: SCT6411-0400
Hãng sản xuất: Beckhoff
Chất lượng: Mới 100%
Báo giá
SKU: SCT6411-0400 Danh mục: ,
Technical dataSCT6411-0400
Accuracy class1
Primary current400 A
Secondary current1 A
Max. diameter round conductor27.9 mm
Size4
Dimensions (W x H x D)49 mm x 80 mm x 59 mm