HMI Samkoon SK-156QS-G 15inch
Màn hình 15.6 inch, 1 cổng RS232/422, 1 cổng RS485, Có thể tích hợp module IOT
SKU: SK-156QS-G
Hãng sản xuất: Samkoon
Chất lượng: Mới 100%
Báo giá
SKU: SK-156QS-G Danh mục: ,
Structural Specifications:
Dimensions: 395×257×21.7mm
Mounting Hole Size: 384×247mm
Weight: 2300g
Enclosure Material: Aluminum alloy galvanized sheet
Display:
Display Size: 15.6″ (16:9)
Resolution: 1920×1080 pixels
Touch Panel: 4-wire high-precision touch panel
Display Colors: 16.77 million
Backlight: LED
Contrast Ratio: 700:1
Brightness: 300 cd/㎡
Product Features/Certifications:
Memory: 4G (EMMC) + 256MB DDR3
CPU: Cortex A7 1.2GHz
Withstand Voltage Test: 1000V AC, 1 minute
ESD Test: ±6kV
FCC Compliance: Meets FCC, Class A
CE Certification: Complies with EN55032 and EN55035 standards
Protection Rating: IP65 (front panel)
Power/Interfaces:
Power Supply: (DC 12~24V) ±15%
Power Consumption: 10W
Serial Interfaces:
COM1: RS232
COM2: RS422/485
COM3: RS485
USB Download Port: Yes
USB Port: Yes
SD Card Slot: No
Ethernet Port: Yes
CAN Interface: No
Networking:
WiFi: Yes
3G: No
Ethernet: Yes
4G: Yes
Environment:
Operating Temperature: -20°C to 55°C (no freezing)
Operating Humidity: 5% to 95% RH (non-condensing)
Vibration Resistance: 10–25Hz (XYZ direction, 2G/30 minutes)
Programming Software:
Programming Software: SKTOOL7.1
Kích thước màn hình
15 inch