Bộ điều khiển Servo Mitsubishi MR-J3-22KT4 22kW
SKU: MR-J3-22KT4
Thương hiệu: Mitsubishi
Chất lượng: Mới 100%
Bảo hành: Chính hãng
Chứng từ: hóa đơn VAT
Dịch vụ kèm theo:
✓ Cài đặt & sửa chữa Servo Mitsubishi theo yêu cầu
✓ Hỗ trợ kỹ thuật trong quá trình sử dụng
✓ Lắp đặt & vận hành tận nơi
cam kết bán hàng giá tốt
Báo giá
SKU: MR-J3-22KT4 Danh mục: ,
Primary brandMitsubishi Electric
Main functionAC servo drive
Product series / family nameMELSERVO J3 series
Sub-range nameMR-J3 series
Designforced ventilation cooling
Supply voltage (AC)380Vac-480Vac (400V class; 400Vac / 415Vac / 440Vac)
Type of network3-phase input (3P)
Rated current63A
Rated active power (kW)22kW
Communication protocolCC-LinkRS-422
Net Height (mm)400 mm
Net Width (mm)260 mm
Net Depth (mm)260 mm
Digital inputs1 x digital input (24Vdc; sink/source) (EMG)1 x digital input (24Vdc; sink/source) (LSP)1 x digital input (24Vdc; sink/source) (LSN)1 x digital input (24Vdc; sink/source) (DOG)
DimensionsH400mm x W260mm x D260mm
Ambient air temperature for operation0…+55 °C
Ambient air temperature for storage-20°C…+65 °C
Current consumption47.6A input
Power consumption(drive auxiliary power consumption) 45 W