Bộ điều khiển Servo Mitsubishi MR-J4-22KB4-RJ020 22kW
SKU: MR-J4-22KB4-RJ020
Thương hiệu: Mitsubishi
Chất lượng: Mới 100%
Báo giá
SKU: MR-J4-22KB4-RJ020 Danh mục: ,
Sub-range nameMR-J4 series
Supply voltage (AC)380Vac-480Vac (400V class; 400Vac / 415Vac / 440Vac)
Supply voltage (DC)283Vdc-340Vdc
Type of network3-phase input (3P) or DC input
Rated current63A
Rated active power (kW)22kW
Net Height (mm)400 mm
Net Width (mm)260 mm
Net Depth (mm)260 mm
Digital inputs1 x digital input (24Vdc; sink/source) (EM2)1 x digital input (24Vdc; sink/source) (FLS)1 x digital input (24Vdc; sink/source) (RLS)1 x digital input (24Vdc; sink/source) (DOG)
Analog outputs1 x analog output (-10…+10Vdc) (MO1)1 x analog output (-10…+10Vdc) (MO2)
Degree of protectionIP20
DimensionsH400mm x W260mm x D260mm
Ambient air temperature for operation0…+55 °C
Ambient air temperature for storage-20°C…+65 °C
Current consumption47.6A input
Power consumption(drive auxiliary power consumption) 45 W