Bộ điều khiển Servo Mitsubishi MR-J2S-11KA4 11kW
SKU: MR-J2S-11KA4
Thương hiệu: Mitsubishi
Chất lượng: Mới 100%
Báo giá
SKU: MR-J2S-11KA4 Danh mục: ,
Sub-range nameMR-J2 series
Designforced ventilation cooling
Supply voltage (AC)380Vac-480Vac (400V class; 400Vac / 415Vac / 440Vac)
Type of network3-phase input (3P)
Rated active power (kW)11kW
Rated active power (kW)No communication interface
Net Height (mm)400 mm
Net Width (mm)260 mm
Net Depth (mm)260 mm
Digital inputs1 x digital input (24Vdc; sink/source) (EMG)1 x digital input (24Vdc; sink/source) (LSP)1 x digital input (24Vdc; sink/source) (LSN)1 x digital input (24Vdc; sink/source) (SON)1 x digital input (24Vdc; sink/source) (RES)1 x digital input (24Vdc; sink/source) (PC / ST1 / RS2)1 x digital input (24Vdc; sink/source) (TL / ST2 / RS1)1 x digital input (24Vdc; sink/source) (SP2)
Analog inputs1 x analog input (0-10Vdc) (TLA / TC)1 x analog input (-10…+10Vdc) (VC / VLA)
Resolution17-bit / 131072ppr encod. feedback input
DimensionsH400mm x W260mm x D260mm
Ambient air temperature for operation0…+55 °C
Ambient air temperature for storage-20°C…+65 °C
Power consumption(drive auxiliary power consumption)50 W